Promar Endüstriyel Kimyasallar yetenekleri ve endüstriyel bilgi birikimi ile sunduğu hizmetlerde kalite, esneklik, uygunluk ve güvenilirliği bir arada sunmaya odaklanmıştır. Tecrübemiz ve sahip olduğumuz kaynaklarımızla kimyasal ve/veya lubrikant tedarikçiniz olarak ihtiyacınız olan ürünleri doğru zamanda ve doğru yerde sunmaktadır.

Güvenilir Bir İsim

Dünya çapında bir çok farklı ülkeye ürünlerini pazarlayan PROMAR Suriye, Mısır, Libya, Pakistan, Bangladeş, Hindistan, İran, Özbekistan, Irak, Suudi Arabistan, Fas, Tunus ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelerde güvenilir bir isimdir ve diğer ülke pazarlarında da ilerlemeler sağlamaktadır. Dünya firması olma yolunda istenilen ürünlerin ve proseslerin uygulamasına yönelik teknik satış hizmetleri sağlarken maliyet avantajlarının yanı sıra performanslı ürünlerle başarılı sonuçlar almayı hedeflemektedir.

Hızla… Büyüyoruz.

İnanıyoruz ki, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak bilmemiz daha iyi ürün ve hizmet kalitesi sunmamıza ışık tutacaktır. Müşterilerimiz bizim iş ortaklarımızdır ve iş ortaklarımızla iş birliğimizi artırarak devam ediyoruz.

Kalitede … Süreklilik sağlamak.

Başarılarımız altında yatan sır müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde ve hizmetlerde kalitemizin sürekliliğini sağlama anlayışımızdır. Yurtdışında veya yurtiçinde amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak için teknolojik imkanları zorlamak ve doğru cevabı verebilmektir