PROMAR ve PRM ITM2018 Fuarına Katıldı

PROMAR ve PRM ITM2018 Fuarına Katıldı

ITM 2018 Fuarı 94 ülkeden ziyaretçilerini ağırladı

PROMAR ve PRM  ITM 2018’de KATILIMCI OLARAK YER ALDI.

Tekstil sektörünün en önemli fuarlarından olan ve iki yıldır büyük bir merakla beklenilen ITM 2018 Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı 14-17 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Kapılarını açtığı andan itibaren dünyanın birçok ülkesinden ve Türkiye’den sektör mensuplarının akın ettiği ITM 2018 Fuarı, dört gün boyunca yoğun ziyaretçisiyle göz doldurarak, 94 ülkeden 58 bin 942 ziyaretçi sayısına ulaştı.

Digital Tekstil Sektörü için tahsis edilen ve sektör için geliştirilmiş güncel ürünlerin sunulduğu 6. Salon’da bulunan standımızda ağırladığımız yerel ve uluslararası ziyaretçilerimiz, tanıtımını gerçekleştirdiğimiz Dupont Artistri Tekstil Mürekkepleri, Promar Tekstil Dijital Baskı Yardımcı Kimyasalları, Promar Tekstil Yardımcı Kimyasalları, Promar Lubritex / Nedola Örgü Makinesi Yağları, Chemours Krytox Yüksek Performans Gresleri ve Molykote Tekstil Makinaları Yağ ve Gresleri ürünlerimize büyük ilgi gösterdi.

ITM 2018, 94 ülkeden, 14 bin 248’i yabancı olmak üzere toplam 58 bin 942 ziyaretçisiyle şimdiye kadar yapılan ITM Fuarları arasında bir rekora imza attı. Bir önceki ITM Fuarı’na oranla hem ülke çeşitliliği hem de ziyaretçi sayısında önemli bir artış kaydeden ITM 2018 Fuarı, katılımcı firmalar ve ziyaretçilerden aldığı olumlu geri dönüşlerle başarı çıtasını daha da yükseğe çıkardı.

PROMAR standı  başta Bangladeş, Pakistan, Mısır, Hindistan, İran, Özbekistan, Türkmenistan, Güney Afrika, Özbekistan, Rusya, Tunus, Cezayir olmak üzere 20'den fazla farklı ülkeden 250'den fazla ziyaretçi tarafından ziyaret edildi.

PROMAR ve PRM olarak sizlerle ITM 2020’de tekrar buluşmak üzere…