DuPont Artistri Fespa 2018 Berlin Fuarında

DuPont Artistri Fespa 2018 Berlin Fuarında

DuPont® Artistri® Dijital Baskı Tekstil Mürekkepleri Almanya-Berlin’de gerçekleşen FESPA 2018’de katılımcı olarak yer aldı.

DuPont Artistri Tekstil Mürekkepleri, Avrupa'nın en büyük matbaa ve tekstil baskı fuarı olan ve bu yıl 15-18 Mayıs 2018 tarihleri arasında Almanya / Messe Berlin'de dört gün boyunca gerçekleşen FESPA Global Print Expo 2018 fuarında katılımcı olarak yer aldı.

 
Daha hızlı ve verimli dijital baskı sağlayan yenilikçi ve yüksek kaliteli mürekkep ve malzemelerin lider tedarikçisi olmak vizyonu ile hareket eden Dupont Artistri, tekstil dijital baskı uzmanlığını 25 yıl boyunca disperse, pigment ve polimer biliminde tecrübe sahibi olarak, güvenilirlik, dayanıklılık, yüksek renk ve görüntü kalitesi için özel uygulamalara uygun mürekkepler sağlamak üzere tekstil dijital baskı mürekkepleri sektörünün en öncü şirketi konumundadır.
 
DuPont Artistri Tekstil Mürekkepleri araştırma ve geliştirme birimleri, pigment dispersiyon, boya konsantresi geliştirme ve polimer sentezi geliştirme gibi öncü çalışmaları ile inkjetler için püskürtmeli mürekkep pazarında lider olarak formülasyon ve test uzmanlığı sağlamaktadır ve sektörün önde gelen tekstil dijital baskı yazıcı üreticileri ile işbirliği içerisinde, global üretim tesislerinde mürekkep geliştirme konusunda geniş deneyime sahiptir.
 
DuPont Artistri Tekstil Mürekkepleri ürün ailesinde, son zamanlarda geliştirilmiş iş akışı verimliliği ile; daha fazla renge ulaşan rulodan ruloya (Roll-To-Roll) pigment baskı mürekkepleri, yine Roll-To-Roll için Asit, Disperse, Reaktif ve Süblime Mürekkeplerinin yanısıra DTG baskı mürekkepleri yer almaktadır. DuPont’un geniş tekstil mürekkepleri portföyü, geniş bir baskı kafası yelpazesinde; rulodan ruloya baskı ve direkt konfeksiyona (DTG) baskı için olağanüstü sonuçlar sağlamaktadır.
 
Dupont Artistri Mürekkeplerinin özellikle gelişmiş yıkama haslıklarına sahip olduğundan Dijital Tekstil Baskı Sektörü’nde mürekkep alanında liderpozisyonunu sürdürmektedir. Alternatif baskı teknolojisine göre diğer mürekkeplere göre daha az çevresel ayak izine sahiptir.
 
DuPont Artistri Mürekkepleri EMEA Pazarlama Müdürü Balaji Srinivasan fuarın DuPont Artistri Tekstil Mürekkepleri için oldukça başarılı geçtiğini belirterek “En yeni ürünlerimizle DuPont Artistri Tekstil Mürekkepleri, Dijital Tekstil Baskısında geniş ürün portföyünü ürün kalitesi ve daha derin renkler için müşteri taleplerini karşılayacak şekilde genişleterek yenilikçi olmaya devam ediyor.” şeklinde değerlendirdi.